O firmě ORORO

Jsme softwarová firma vyvíjející podnikové informační systémy s důrazem na mobilní řešení pro práci v terénu a prostorový sběr dat (IoT). Vyvíjíme primárně pro platformu iOS, protože iPad jako koncové zařízení nemá dosud konkurenci v poměru cena/výkon, ani ve stabilitě a kompatibilitě OS.

Systémy vyvíjíme na klíč, nabízíme však také několik hotových řešení, které lze snadno implementovat do libovolného prostředí (infrastruktura, logistika, monitoring atd.). Poskytujeme služby od analýzy přes návrh, realizaci až po údržbu.

Orientujeme se v nových technologiích a vycházíme vstříc našim obchodním partnerům. Jsme sehraný tým a nabízíme uplatnění pro další zkušené odborníky.

Naše aplikace

Evidence provozních událostí (EPU)

EPU je pokročilý informační systém integrující evidenční a provozní data s mapovými podklady pro monitorování poruch vodovodní a kanalizační sítě na zařízení iPad a pro web. Cílem aplikace je on-line zadávání a evidence poruch a souhrnný reporting o poruchách pro zaměstnance společnosti.

Evidence poruch umožňuje zadat poruchu a textově ji popsat a foto dokumentovat. Průběh řešení poruchy je dokumentován na časové ose. Přehled událostí je zobrazen v mapě a v tabulce poruch. Pořízená data jsou on-line přenášena na podpůrný aplikační server jehož součástí je úložiště.

EPU nabízí integraci několika modulů, které lze využívat samostatně:

 • Přehled událostí
 • Evidence události
 • Sledování vozidel
 • Pasport

Technická evidence objektů (Pasport)

Modul rozšiřuje funkcionalitu EPU o možnost zobrazení informací o definovaných objektech údržby z technické evidence dané společnosti. Zdrojem dat zobrazených informací o objektech mohou být libovolné informační systémy poskytující relevantní evidenční data. Modul dokáže tato data agregovat, slučovat a zobrazovat je v podobě přehledných pohledů. Evidované objekty lze kategorizovat ve formě typů objektů, jako např. vodojem, studna/vrt, ČOV nebo ATS. jednotlivé typy objektů mohou mít různé počty i významy atributů.

ke každému objektu lze připojit požadované externí dokumenty různých typů. Typicky to mohou být textové dokumenty, nebo fotografie objektů pořízené operátorem v terénu a opatřené textovou poznámkou.

IoT pro zásobníky s pitnou vodou

IoT systém pro sledování stavu hladiny v zásobnících pro pitnou vodu. Atlantis nabízí kompletní jak hardwarové, tak softwarové řešení. Montáž měřícího čidla lze přizpůsobit specifikaci cílového zásobníku.

Řešení Atlantis monitoruje aktuální stav hladiny zásobníku společně s jeho polohou a aktuálním stavem baterie. Tyto měřené veličiny jsou přehledně zobrazovány jak ve webové, tak mobilní iOS aplikaci. Aplikace umožňuje zasílání notifikací o dosažení předem uživatelsky stanovené hranice hladiny vody v zásobníku. Je proto možné omezit stav, kdy se v zásobníku voda nenachází na minimum.

Uživatelská aplikace umožňuje přehledně přidělovat práva uživatelům v organizaci pro přístup k nastavení limitů pro zaslání notifikací.

Díky optimalizovanému přenosu dat dosahuje výdrž baterie čidla délky až 6 měsíců na jedno nabití.

Sledování vozidel

Aplikace slouží k vizualizaci shromážděných dat prostřednictvím stávajícího systému pro sledování vozidel. V aplikaci je možné zobrazit poslední známou polohu vozidel spolu s jejich detaily o řidičích a seznamu jízd pro dané vozidlo. Aplikace disponuje možností zobrazení informací o  dané jízdě spolu s vykreslením jízdy na mapě.

Klíčové vlastnosti:

 • Zobrazení polohy všech vozidel na mapě
 • Zobrazení polohy vybraného vozidla na mapě
 • Možnost rychlého náhledu po kliknutí na ikonu vozidla
 • Zobrazení seznamu jízd za určené období
 • Zobrazení vybrané jízdy na mapě
 • Zobrazení podrobností o vozidle
 • V aplikaci lze aplikovat pokročilé filtrování vozidel podle specifikovaných parametrů

 

Možnosti rozšíření

 • Upozornění opuštění vozidla z jeho vymezené zóny
 • Generování knihy jízd
 • Časové rozdělení jízdy
 • Podrobné statistiky o vybrané jízdě

Nabízené pozice

Sháníme vývojáře, který rozšíří náš tým vyvíjející IS a mobilní aplikace.

Čemu se u nás budeš věnovat?
Vývoj mobilních aplikací v React Native
Technický návrh nových funkcionalit a zlepšování/refaktoring stávajících

Jaké zkušenosti/ dovednosti se ti budou hodit?
Zkušenost s vývojem v technologii React Native
Znalost JavaScriptu, HTML, CSS, REST API, Git
Úzká spolupráce s dalšími rolemi – UX, backend, aplikační servery
Schopnost práce v týmu

Proč do toho jít s námi?
5 dní placeného volna navíc, stravenky, multisport karta
Občerstvení a káva na pracovišti zdarma
Home office a flexibilní pracovní doba
Neformální a přátelská atmosféra na pracovišti

Chceš do toho jít s námi? Napiš nám na obchod@ororo.cz.

Kontakt

Sídlo společnosti

Moskevská 534, 101 00 Praha 10

Provozovna

Collinova 421, 500 03 Hradec Králové

Fakturační údaje

IČ: 24811050

DIČ: CZ24811050

Datová schránka: ww4ykn4

tel: 495 585 767